O nas:

Poznaj nas!

 

Nasz zespół? To z pewnością grupa ludzi, którzy nie lubią się poddawać, szczególnie gdy chodzi o drugiego człowieka.

W naszej ekipie mamy m.in. psychologów, pracowników socjalnych, pedagogów i prawników. Razem łączymy siły dla innych.

Mimo profesjonalnego przygotowania nie jesteśmy idealni i jak wszyscy mamy chwile zwątpienia, ale to co nas napędza to uśmiech malucha, który wraz z mamą wreszcie może się czuć bezpiecznie, to człowiek, który latami mieszkał na ulicy i pierwszy raz od dawna je ciepły posiłek w czystym ubraniu, to każdy kto darzy nas uśmiechem bo wreszcie przestał się bać.

To co nas napędza to także nasi wolontariusze i nasi wspaniali darczyńcy! Wszyscy tworzymy zespół i mamy sporo do zrobienia! Razem damy radę :)

 

Lista pracowników zostanie niedługo uzupełniona. Bardzo przepraszamy.

 

Katarzyna Zych - Przewodnicząca

Psycholog, psychoterapeutka, trener, akredytowany coach International Coach Federation, doradca zawodowy. Ciągle rozwija się, uczestnicząc w warsztatach i szkoleniach. Obecnie uczy się i superwizuje swoją pracę w Szkole Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie.

Niespokojna dusza. Wyznaje zasadę, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych, a jedynie rzeczy wysoce nieprawdopodobne. Chciałaby przeżyć swoje życie świadomie, bo uważa to za klucz do szczęścia. Po godzinach tańczy, głównie kubańską salsę, a to daje jej zastrzyk pozytywnej energii i jest świetnym sposobem na relaks.

Ewa Kocot Dawid - Sekretarz

Ukończyła studia w zakresie pracy socjalnej, mediacji i negocjacji społecznych oraz Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, a także szkolenia 
w zakresie standardów funkcjonowania NGO. Ze Stowarzyszeniem „Być Razem” związana od 2002 roku jako wolontariusz; koordynator programu „Nie bądź sam”, pracownik pierwszego kontaktu 
w Centrum Edukacji Socjalnej, członek zarządu, a od 2 lat dodatkowo jako pracownik.

Pochodzi z Ziemi Zagłębiowskiej, czyli nie jest "tu stela", lecz czuje się tutaj jak u siebie. Kocha wysokie góry.

Anna Kot- SkarbnikMagdalena Bosowska

Ukończyła studia z zakresu socjologii, a także szereg szkoleń z obszaru przemocy w rodzinie oraz interwencji kryzysowej. Ze Stowarzyszeniem związana od 2007 roku – początkowo jako wolontariusz w Centrum "Kontakt", później jako pracownik socjalny w "Słoneczniku", a obecnie jako kierownik Powiatowego Ośrodka Wsparcia i koordynator Punktu Interwencji Kryzysowej. Pełni funkcję kuratora społecznego przy Sądzie Rejonowym w Cieszynie, jest członkiem Zespołu Interdyscyplinarnego w Cieszynie, a po pracy zakłada wygodne ciuszki i masuje w rytm muzyki Depeche Mode. 

 

Galeria

PODSTRONY

DANE KONTAKTOWE

Stowarzyszenie Pomocy Wzajemnej BYĆ RAZEM

Ks. Janusza 3, 43-400 Cieszyn,
(33) 479 54 55
biuro@bycrazem.com
ING Bank Śląski
​85 1050 1083 1000 0001 0222 4912
Pomóż przez DotPay
Chcę pomóc!
Potrzebuję pomocy!